0

Zakończenie zbiórki publicznej 2018/408/OR

Szanowni Państwo,

10 listopada br. zakończyliśmy zbiórkę publiczną 2018/408/OR w ramach której zbieraliśmy środki na pomoc osobom niepełnosprawnym z powiatu węgorzewskiego. Razem dzięki dobroci mieszkańców powiatu, otwartości i wrażliwości na los osób niepełnosprawnych zebraliśmy kwotę – 29740,82  zł.

Koszt organizacji zbiórki wyniósł – 800 zł co stanowi 2,6% zebranych środków. Rozdysponowaliśmy na pomoc niepełnosprawnym kwotę –  28940,82 zł.

Ponadto zebraliśmy na pomoc niepełnosprawnym darowizny w kwocie ( na dzień 10.11.2018 roku) – 112.879,69 zł. Powyżej wymieniona kwota darowizn to głównie darowizny adresowane na pomoc Wojtkowi Wasilewskiemu i Tomkowi Luty.

Beneficjentami pomocy byli:

Łukasz Filipek –  3659,82 zł.

Wojtek Wasilewski – 2175...

0

Kolonia i obóz w Przerwankach….

Zakończyliśmy projekt realizowany przez Fundację ze wsparciem Burmistrza Węgorzewa oraz PEPCO Poland sp zoo. W kolonii (do 10 sierpnia) brało udział 33 zuchów w wieku 7-10 lat, w obozie − 50 harcerzy w wieku 11-16 lat.

Zarząd Fundacji dziękuję za wsparcie naszym sponsorom, jak i kadrze dzięki której udało się stworzyć bezpieczne warunki wypoczynku dzieci i młodzieży. Razem z oferty fundacji w 2018 roku skorzystało ponad 210 dzieci i młodzieży, w tym głównie z powiatu węgorzewskiego.

Więcej informacji pod linkiem

https://wegorzewo.pl/…/indianskie_lato_2018_czyli_niech_zyj…

0

Półkolonie za nami….

Półkolonie żeglarskie dla dzieci z rodzin najuboższych Powiatu  Węgorzewskiego – projekt realizowany w ramach grantu z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Rada Mazurskiej  Fundacji Edukacyjnej „Bonus Pastor”  dziękuje  LGR „Wielkie Jeziora Mazurskie za przyznanie grantu na organizację półkolonii.

Dziękujemy:

PEPCO Poland SP zoo za wsparcie finansowe projektu,

Panu Jurkowi Dziokanowi za udostepnienie infrastruktury na potrzeby półkolonii.

Panu Markowi Lipskiemu i firmie „Piękny Brzeg SP zoo za pomoc w organizacji półkolonii.

Pani Dorocie Giczewskiej, Dyrektorowi  Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Węgorzewie, za sprawną rekrutację uczestników półkolonii.

Panu Markowi K...

0

Informacja dla rodziców dzieci które wezmą udział w półkoloniach

Po przeprowadzonej analizie i konsultacji z Kierownikiem półkolonii postanowiliśmy spełnić oczekiwania rodziców i przyjąć następujący model: zbiórka dzieci rano 7,30 do 8,00 na terenie parafii Dobrego Pasterza (wiata), następnie przemarsz na Rusałkę (ok 1 godziny).  Zakończenie zajęć godz. 16.00 i przemarsz do Węgorzewa. Odbiór dzieci godz 17.00 do 17.30 na terenie parafii Dobrego Pasterza.

Organizator

0

Informacja w sprawie RODO

Zarząd Fundacji zgodnie z zapisami artykułu 13 RODO informuje:

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane dane osobowe, jest Mazurska Fundacja Edukacyjna ‘Bonus Pastor” z siedzibą w Węgorzewie ul. Pionierów 4 operator strony internetowej www.bonuspastor.eu  oraz profilu na FB.

Każdy ma możliwość kontaktu z nami, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu jego danych osobowych.

Dane kontaktowe:

Mail –  wegorz@sds.pl   lub  andy4321@onet.pl

Adres –  11-600 Węgorzewo ul.  Pionierów 4

tel./fax. +48 87 427 21 53

Informacje kontaktowe można znaleźć na naszej stronie www.bonuspastor.eu

Wasze dane osobowe uzyskaliśmy od Was w czasie realizacji różnych projektów z Waszym udziałem.

Przetwarzaliśmy i przetwarzamy Wasze dane osob...

0

PÓŁKOLONIA DLA DZIECI

INFORMACJA

PÓŁKOLONIA DLA DZIECI

W OŚRODKU RUSAŁKA, ul. LEŚNA 2, Węgorzewo

Mazurska Fundacja Edukacyjna BONUS PASTOR informuje, że podczas tegorocznych wakacji będziemy organizatorami półkolonii letniej dla dzieci z klas trzy – siedem szkół podstawowych.

Półkolonie odbędą się w terminach –  –  I turnus 2-13. 07 –  II turnus 16-27. 07. 2018 r. w OŚRODKU RUSAŁKA, ul. LEŚNA 2, Węgorzewo 11-600, ZAKŁAD GASTRONOMICZNO-HOTELARSKI JERZY DZIOKAN,

Warunki uczestnictwa:

  • należy zgłosić swój udział w półkolonii w MOPS Węgorzewo oraz pobrać do wypełnienia kartę kwalifikacyjną (do 25.05.2018r.).
  • Do dnia 1.06.2018r. należy złożyć wypełnioną kartę kwalifikacyjną siedzibie MOPS Węgorzewo.
  • Dojazd (7.30 – 8.00) oraz powrót (16.30-17...
0

Otwarcie sezonu żeglarskiego 2018 Ośrodek Piękny Brzeg – Węgorzewo

 

W trakcie otwarcia sezonu żeglarskiego 2018 w Węgorzewie zorganizowanym 1 maja br. na ośrodku Piękny Brzeg była prowadzona zbiórka publiczna na cele pomocy osobom niepełnosprawnym z naszego powiatu. Gratulacje dla zespołu Pani Ewy Roch ….. W tym roku dla Łukasza Filipka zebrano ponad 11500 zł. Podziękowanie za Wielkie Serce Mieszkańcom Węgorzewa i Turystom uczestniczącym w imprezie…..

0

Rondo imienia ŚP Ks Piotra Mazurka SDS


Na XLVI Sesji Rady Miejskiej radni przyjęli 25. kwietnia br uchwałę nadającą rondu przy ulicach Targowej i Armii Krajowej imię Ś.P. Księdza Piotra Mazurka SDS.

Zarząd Fundacji składa podziękowania wszystkim Mieszkańcom Węgorzewa i okolic, którzy poparli wniosek skierowany do Rady Miejskiej przez Fundację „Bonus Pastor”. Dziękujemy także Radnym Węgorzewskim za docenienie zaangażowania Ks Piotra w pracy na rzecz lokalnej społeczności i podjęcie ww decyzji.

Zarząd Mazurskiej Fundacji Edukacyjnej „Bonus Pastor”

0

POMAGAM BO LUBIĘ!!!!!!

Tekst ze oficjalnej strony Węgorzewa http://wegorzewo.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/131924/lubie__to_juz_za_malo_pomagam_bo_mam_to_we_krwi_tym_razem_akcje_

Lubię − to już za mało. Pomagam bo mam to we krwi! Tym razem akcje na rzecz Łukasza Filipka. Zapraszamy na pieczone ziemniaki 1 maja!

1324,48 zł − tyle uzbierała ekipa wolontariuszy działających w ramach akcji Pomagam bo Lubię podczas turnieju Elovego E-sports Cup 2018.

Przypomnijmy: w tym roku datki do puszek przeznaczone są na rzecz Łukasza Filipka − to już kolejny adresat zbiórki publicznej prowadzonej przez społeczność zrzeszoną pod hasłem Pomagam bo Lubię. Chłopiec ma 10 lat, mieszka w Węgorzewie, boryka się z ciężką chorobą wrodzoną (rozszczep kręgosłupa)...

0

Życzenia Wielkanocne

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. W tym niezwykłym czasie pragniemy życzyć  wspomagającym naszą Fundację, jak i wszystkim Mieszkańcom powiatów węgorzewskiego i giżyckiego, aby Święta Wielkanocne obudziły w Was uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w wiarę, miłość i nadzieję.

Rada i Zarząd Mazurskiej Fundacji Edukacyjnej „Bonus Pastor”